2e klasse (2e fase) 03

2e klasse (2e fase) 03

Datum Thuis Uit Uitslag
11-06-2022 Neptunus-Schiebroek JO16-1 ASW JO16-1 8 - 2
04-06-2022 Kamerik JO16-1 ASW JO16-1 1 - 0
04-06-2022 Moerkapelle JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 1 - 3
21-05-2022 Alphense Boys JO16-3 Neptunus-Schiebroek JO16-1 2 - 6
21-05-2022 Spirit JO16-1 Moerkapelle JO16-1 3 - 2
21-05-2022 WDS JO16-1 Kamerik JO16-1 2 - 1
14-05-2022 Sportlust '46 JO16-2 WDS JO16-1 2 - 2
14-05-2022 Moerkapelle JO16-1 Alphense Boys JO16-3 7 - 3
14-05-2022 Kamerik JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 9 - 0
12-05-2022 ASW JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 2 - 4
07-05-2022 WDS JO16-1 Alphense Boys JO16-3 5 - 1
23-04-2022 Spirit JO16-1 Kamerik JO16-1 2 - 2
23-04-2022 CVC Reeuwijk JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 2 - 3
23-04-2022 Alphense Boys JO16-3 HOV/DJSCR JO16-1 7 - 5
23-04-2022 Neptunus-Schiebroek JO16-1 Moerkapelle JO16-1 5 - 2
23-04-2022 WDS JO16-1 ASW JO16-1 8 - 0
20-04-2022 WDS JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 4 - 1
16-04-2022 Kamerik JO16-1 WDS JO16-1 1 - 4
16-04-2022 Alphense Boys JO16-3 Sportlust '46 JO16-2 3 - 3
09-04-2022 Sportlust '46 JO16-2 Spirit JO16-1 6 - 1
09-04-2022 ASW JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 4 - 0
09-04-2022 HOV/DJSCR JO16-1 Moerkapelle JO16-1 3 - 1
09-04-2022 Kamerik JO16-1 Alphense Boys JO16-3 8 - 0
02-04-2022 Spirit JO16-1 ASW JO16-1 3 - 5
02-04-2022 Moerkapelle JO16-1 Kamerik JO16-1 1 - 2
02-04-2022 CVC Reeuwijk JO16-1 WDS JO16-1 1 - 5
26-03-2022 ASW JO16-1 Alphense Boys JO16-3 6 - 4
26-03-2022 CVC Reeuwijk JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 1 - 7
26-03-2022 Sportlust '46 JO16-2 Moerkapelle JO16-1 3 - 2
26-03-2022 WDS JO16-1 Spirit JO16-1 4 - 0
19-03-2022 Spirit JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 1 - 3
19-03-2022 Alphense Boys JO16-3 WDS JO16-1 0 - 3
19-03-2022 HOV/DJSCR JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 3 - 4
19-03-2022 Moerkapelle JO16-1 ASW JO16-1 2 - 2
19-03-2022 Neptunus-Schiebroek JO16-1 Kamerik JO16-1 1 - 1
12-03-2022 Spirit JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 0 - 5
12-03-2022 Sportlust '46 JO16-2 Kamerik JO16-1 2 - 1
12-03-2022 CVC Reeuwijk JO16-1 Alphense Boys JO16-3 4 - 4
12-03-2022 WDS JO16-1 Moerkapelle JO16-1 4 - 0
09-03-2022 WDS JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 8 - 0
05-03-2022 HOV/DJSCR JO16-1 Spirit JO16-1 5 - 4
19-02-2022 ASW JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 1 - 3
19-02-2022 Moerkapelle JO16-1 WDS JO16-1 0 - 3
19-02-2022 HOV/DJSCR JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 3 - 4
12-02-2022 Alphense Boys JO16-3 Spirit JO16-1 4 - 2
12-02-2022 Moerkapelle JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 2 - 0
12-02-2022 HOV/DJSCR JO16-1 WDS JO16-1 0 - 4
12-02-2022 Neptunus-Schiebroek JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 2 - 2
05-02-2022 Sportlust '46 JO16-2 ASW JO16-1 3 - 2
05-02-2022 Moerkapelle JO16-1 Spirit JO16-1 3 - 1
05-02-2022 Neptunus-Schiebroek JO16-1 Alphense Boys JO16-3 6 - 0
29-01-2022 Spirit JO16-1 HOV/DJSCR JO16-1 3 - 2
29-01-2022 CVC Reeuwijk JO16-1 Kamerik JO16-1 3 - 2
29-01-2022 Alphense Boys JO16-3 Moerkapelle JO16-1 5 - 1
29-01-2022 WDS JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 1 - 1
11-12-2021 Sportlust '46 JO16-2 CVC Reeuwijk JO16-1 9 - 1
11-12-2021 ASW JO16-1 WDS JO16-1 2 - 4
11-12-2021 HOV/DJSCR JO16-1 Alphense Boys JO16-3 5 - 3
11-12-2021 Kamerik JO16-1 Spirit JO16-1 6 - 1
04-12-2021 Spirit JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 0 - 8
04-12-2021 CVC Reeuwijk JO16-1 ASW JO16-1 3 - 1
04-12-2021 Alphense Boys JO16-3 Kamerik JO16-1 3 - 3
04-12-2021 Moerkapelle JO16-1 HOV/DJSCR JO16-1 4 - 3
04-12-2021 Neptunus-Schiebroek JO16-1 WDS JO16-1 1 - 2
27-11-2021 ASW JO16-1 Spirit JO16-1 5 - 2
27-11-2021 Kamerik JO16-1 Moerkapelle JO16-1 4 - 2
27-11-2021 HOV/DJSCR JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 4 - 7
27-11-2021 Sportlust '46 JO16-2 Alphense Boys JO16-3 7 - 1
20-11-2021 Alphense Boys JO16-3 ASW JO16-1 1 - 4
20-11-2021 Spirit JO16-1 WDS JO16-1 0 - 3
20-11-2021 HOV/DJSCR JO16-1 Kamerik JO16-1 1 - 13
20-11-2021 Moerkapelle JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 2 - 5
20-11-2021 Neptunus-Schiebroek JO16-1 CVC Reeuwijk JO16-1 4 - 1
13-11-2021 ASW JO16-1 Moerkapelle JO16-1 0 - 0
13-11-2021 Sportlust '46 JO16-2 HOV/DJSCR JO16-1 9 - 2
13-11-2021 CVC Reeuwijk JO16-1 Spirit JO16-1 1 - 1
13-11-2021 Kamerik JO16-1 Neptunus-Schiebroek JO16-1 2 - 2
06-11-2021 Kamerik JO16-1 Sportlust '46 JO16-2 3 - 3
06-11-2021 Alphense Boys JO16-3 CVC Reeuwijk JO16-1 2 - 4
06-11-2021 Neptunus-Schiebroek JO16-1 Spirit JO16-1 7 - 2
06-11-2021 HOV/DJSCR JO16-1 ASW JO16-1 2 - 6
30-10-2021 WDS JO16-1 HOV/DJSCR JO16-1 7 - 1
30-10-2021 ASW JO16-1 Kamerik JO16-1 3 - 6
30-10-2021 Spirit JO16-1 Alphense Boys JO16-3 3 - 3
30-10-2021 Sportlust '46 JO16-2 Neptunus-Schiebroek JO16-1 0 - 2
30-10-2021 CVC Reeuwijk JO16-1 Moerkapelle JO16-1 0 - 4
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!